Rowerowa Łeba 2o24

Przedłuż swój wyjazd na Rowerowy Potop AZS o weekend w Łebie! 🇸🇪

 

🚴‍♂️🌊 Rowerowy weekend w Łebie 🌊🚴‍♂️

 

Czy zastanawialiście się kiedyś nad aktywnym wypoczynkiem nad polskim morzem? Jeśli tak, to mamy dla Was idealną propozycję na rok 2024 – Rowerowy weekend w Łebie!

🌟 Data: Terminy do wyboru: 03-05.05, 10-12.05 oraz 17-19.05

👉 Piątek: Spotykamy się w przytulnym ośrodku wczasowym Karolinka Łeba od godziny 15:00. Po zakwaterowaniu, macie czas na relaks i odpoczynek, wieczorem grill integracyjny

👉 Sobota: Rozpoczynamy dzień aktywnie! Wspólnie wyruszamy na rajd rowerowy dookoła malowniczego jeziora Sarbsko, z możliwością wydłużenia trasy o latarinie Stilo, oraz wspólny obiad w restauracji Ewa Zaprasza (wymagana rezerwacja). Po południu wracamy do ośrodka, by delektować się chwilą spokoju i odpoczynku. Wieczorem wspólne ognisko na przystani kajakowej w Łebie.

👉 Niedziela: Po porannej kawie ruszamy na wspólną wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie będziemy podziwiać słynne Ruchome Wydmy. Po powrocie do ośrodka, wymeldowanie do godziny 13:00 i przejazd do Gdyni na Rowerowy Potop AZS (uczestnicy wyjazdu)

 

🌟 Cena rozszerzenia: ➡️ 200 zł /osoba

 

🎁 W cenie:

  • 2 noclegi
  • 2 wycieczki rowerowe
  • Ognisko wraz z kiełbaskami
  •  

🚫 Cena nie zawiera biletu wstępu do Słowińskiego Parku Narodowego

 

⁉ Jak dokonać rezerwacji? Bezpośrednio na naszej stronie bądź na stronie www.karolinkaleba.pl

 

Nie przegapcie okazji na aktywny wypoczynek nad Bałtykiem! Zarezerwujcie swój udział już teraz i dołączcie do naszego rowerowego rajdu w Łebie! 🚲🌞

REZERWACJA - wybierz termin

KONTAKT:

+48 785 778 901 - KAMIL
+48 509 614 448 - RENEK